Roprint Jerzy Rogut

Każdy klient to dla nas wyzwanie,
nie zlecenie.

O nas

Firma ROPRINT powstała w 2002 roku. Od początku istnienia koncentrujemy się na wdrożeniu i integracji systemów komputerowych i fiskalnych oraz na systemach druku cyfrowego.

Dwudziestoletnia działalność firmy pozwoliła na wyselekcjonowanie najlepszych dostawców oprogramowania oraz niezawodnego sprzętu, co w połączeniu z zaangażowaniem zespołu pozwala nam tworzyć systemy niezawodne, dopasowane do indywidualnych wymagań. Wdrożenie systemu nie ogranicza się do sprzedaży schematu, który klient musi dopasować do swoich potrzeb, lecz do usprawnienia działania firmy w taki sposób, aby zmniejszyć czasochłonność wykonywanych operacji, usprawnić komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Daje to w efekcie wymierne korzyści finansowe oraz polepsza wizerunek firmy.

Nasza misja

Ambicją zespołu jest zapewnienie firmom płynności i szybkości działania, sprawnego obiegu dokumentów, oraz pełnej kontroli procesów operacyjnych. Dzięki doświadczeniu oraz koncentracji na indywiduach potrzebach każdego klienta, oferowane przez ROPRINT rozwiązania są efektywniejsze niż konkurencji.

Z poważaniem
Jerzy Rogut